Contact

Contact opnemen met de KSZ

KRUISPUNTBANK VAN DE SOCIALE ZEKERHEID

Willebroekkaai, 38
B-1000 Brussel
Tel +32-2-741 83 11
Fax +32-2-741 83 00

De KSZ bereiken

De KSZ bevindt zich op de hoek van de grote boulevard “Willebroekkaai" en de straat “Redersplein” die over het kanaal loopt.
Ligging (link naar Google map)

De hoofdingang is gelegen aan de Willebroekkaai 38 (rode pijl op het gedetailleerde plan).
De ingang van de ondergrondse parking bevindt zich een beetje verder, net voorbij nr. 35 (blauwe pijl op het gedetailleerde plan).

Contact opnemen met de verschillende afdelingen

Algemeen bestuur

Frank ROBBEN: + 32-2-741 84 02
Thibaut DUVILLIER: + 32-2-741 84 05
Management@ksz-bcss.fgov.be

Programma-, project- en klantenbeheer:

Thibaut DUVILLIER: + 32-2-741 84 05
External@ksz-bcss.fgov.be

Innovatie en beleidsondersteuning

Peter MAES: + 32-2-741 84 27
Study@ksz-bcss.fgov.be

Informatica

Jean JOCHMANS: + 32-2-741 84 40
IT@ksz-bcss.fgov.be

Toepassingsontwikkeling

Danny DE VOS: + 32-2-741 84 21
Development@ksz-bcss.fgov.be

Informatieveiligheid

Secretariaat: + 32-2-741 83 94
Security@ksz-bcss.fgov.be

Resources Management

Régis PIERLOT: + 32-2-741 83 69
Hr@ksz-bcss.fgov.be

Contact opnemen met de leden van de afdeling Programma-, Project- en klantenbeheer

Broccolo Sante
02-741 83 46
sante.broccolo @ksz-bcss.fgov.be

Delehaye Mathieu
02-741 83 44
mathieu.delehaye@ksz-bcss.fgov.be

Delgadillo Marie-Carmen
02-741 84 85
marie-Carmen.Delgadillo@ksz-bcss.fgov.be

Demol Mark
02-741 84 81
mark.demol@ksz-bcss.fgov.be

Klopfert Christophe
02-741 84 82
christophe.klopfert@ksz-bcss.fgov.be

Laeremans Claudia
02-741 84 83
claudia.laeremans@ksz-bcss.fgov.be

Laureyns Patrick
02-741 84 80
patrick.laureyns@ksz-bcss.fgov.be

Magos Benoît
02-741 84 79
benoit.magos@ksz-bcss.fgov.be

Petereyns Pim
02-741 84 47
pim.petereyns@ksz-bcss.fgov.be

Tomasetti Françoise
02-741 84 88
francoise.tomasetti@ksz-bcss.fgov.be

Turine Vincent
02-741 84 58
vincent.turine@ksz-bcss.fgov.be

Vandecasteele Lies
02-741 84 03
lies.vandecasteele@ksz-bcss.fgov.be

Vanderheyden Ghis
02-741 84 24
ghis.vanderheyden@ksz-bcss.fgov.be

Indien u geen antwoord krijgt, gelieve te bellen naar het secretariaat van de afdeling Programma-, Project- en klantenbeheer : 02 741 84 05

Contact opnemen met de functionaris voor gegevensbescherming (DPO)

via email : dpo@ksz-bcss.fgov.be

Een klacht indienen

Een klacht indienen over een ontoereikende dienstverlening

  • via email : management@ksz-b css.fgov.be
  • telefonisch op + 32-2-741 84 02 of + 32-2-741 84 05
  • per fax : + 32-2-741 83 00
  • per brief : Algemeen bestuur - Willebroekkaai 38 - 1000 Brussel